Fúzní den s ABC a Jadernou fakultou ČVUT

Zveřejněno: středa 2. leden 2019 20:20 Napsal Ondřej Grover

Fakultní tokamak GOLEM byl navštíven redakcí časopisu ABC. Shlédněte krátkou videoreportáž z návštěvy, více na ABC TV.

V novém lednovém čísle hledejte 3-stránkový článek (náhled), včetně 3D obrázků (3D brýle přiloženy k časopisu). Článek se jmenuje Tokamak GOLEM: Hvězda uprostřed hlavního města

23. března 2019 proběhne Fúzní den s ABC a Jadernou fakultou ČVUT, během kterého čtenáři ABC dostanou možnost tokamak navštívit a vytvořit vlastní plazmatický výboj. Pro registraci pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., podrobné informace dostanete na konci února.