Ondřej Ficker členem Student Council of FuseNet

Zveřejněno: čtvrtek 29. listopad 2018 13:44 Napsal Jaroslav Krbec

Doktorand FTTF Ondřej Ficker je od listopadu jedním ze 7 členů studentské rady organizace FuseNet vybraných z řad PhD a magisterských studentů Evropských fuzních programů.

Student Council organizace Fusenet má za úkol získávat zpětnou vazbu od studentů fúzních studijních programů v Evropě ohledně fungování organizace Fusenet a reprezentovat hlas studentů v této organizaci. Fusenet zaštiťuje fúzní vzdělávání v Evropě, napři. spoluorganizuje letní školy a financuje účast studentů na nich.

DSC00572

Členové Student Council of Fusenet (zprava): Ondřej Ficker, Robin Somers, Pedro Lourenço, Ella Fox-Widdows, Dario Crus Malagon, Davide Silvagni, Andrea dal Molin,