Návštěva CEWQO2018

Zveřejněno: čtvrtek 14. červen 2018 9:10 Napsal Antonín Hoskovec

Studenti doktorského studia Matematické fyziky Jan Mareš, Jiří Maryška a Antonín Hoskovec navštívili na konci května konferenci CEWQO2018 zaměřenou na kvantovou optiku, která se konala na španělské Mallorce.

Jiří Maryška a Antonín Hoskovec přispěli do konferenčního programu postery a Jan Mareš přednáškou.

Kromě toho při návštěvě natočili video s titulkem Conferences always leave some space to explore the surroundings: video