Workshop EJČF 2017

Zveřejněno: středa 25. leden 2017 15:00 Napsal Lukáš Kramárik

IMGP7714

Ve dnech 14.1. až 21. 1. 2017 proběhl již 11. ročník Workshopu EJČF, který se opět konal v Bílém Potoce v Jizerských horách.

Jedná se o pracovně-společensky-zábavně-odpočinkovou akci našeho zaměření, kde si studenti a pracovníci zaměření vzájemně prezentují výsledky svého výzkumu. Letos se workshopu zúčastnilo celkem 52 lidí.

Již počtvrté byla také udílena cena za nejlepší prezentace ve třech kategoriích. Oceněnými se stali: Kristýna Kohoutová, Jakub Cimerman a Roman Lavička.

Cenou za nejlepší prezentaci byli porotou oceněni:

• Kristýna Kohoutová za prezentaci „Experimentální studium elektrických a optických vlastností mikrotubulů in vitro a in vivo a vliv elektrických, magnetických a optických polí na aktivitu neuronu“ v kategorii bakalářský student.
  • Jakub Cimerman za prezentaci „Anizotropia hadrónovej produkcie v ultrarelativistických jadrových zrážkach“ v kategorii magisterský student.
  • Roman Lavička za prezentaci „Looking for charm production in NOvA“ v kategorii doktorand.

Všem oceněným gratulujeme!

IMGP7707 IMGP7701 IMGP7694