Pokročilé programování pro fyziku elementárních částic

Zveřejněno: pátek 12. srpen 2016 14:00 Napsal Lukáš Kramárik

20160812 111930

Ve dnech 8.8 až 12.8.2016 proběhla na FJFI ČVUT, pod vedením prof. Ladislava Kocbacha a Dr. Petra Chaloupky,   první část společného projektu s Univerzitou v Bergenu v Norsku, zabývající se pokročilými metodami ve   zpracovávání experimentálních údajů -  Advanced analysis of experimental data in nuclear and particle physics.   Projekt je podpořen prostředků EHP a Norských fondů v rámci Programu CZ07.

20160812 111943