Workshop EJČF 2016 úspěšně za námi

Zveřejněno: úterý 26. leden 2016 16:46 Napsal Michal Křelina

12604720 1018281581551231 7662600730608897542 o Ve dnech 16.-23.1.2016 proběhl už desátý ročník Workshopu Experimentální Jaderné a Částicové Fyziky, který se konal v Bílém Potoce u Frýdlantu. Workshopu se zúčastnilo 48 lidí, kde každý měl svůj příspěvek.

Letos, již potřetí, byla také udílena cena za nejlepší prezentace ve třech kategoriích. Oceněnými se stali: Zuzana Gajdošová, Vojtěch Pacík a David Horák.

• V kategorii studenti bakalářského programu byla oceněna jako nejlepší prezentace Zuzany Gajdošové s názvem "J/\Psi and \Psi (2S) production in ultra-peripheral collisions".
  • V kategorii studenti magisterského studia byl oceněn Vojta Pacík za prezentaci o jetech s názvem "Neutral strange particle production in charged jets measured with ALICE".
  • V kategorii studentů doktorského studia porota vybrala prezenaci Davida Horáka s názvem "Photoproduction of Rho(770) in ultra-peripheral collisions at ALICE".

Porotu tvořili postdoci a vědeční a pedagogičtí pracovníci.

Všem oceněným gratulujeme!

Zuzana Gajdošová