Kolokvium u příležitosti 60. výročí založení fakulty

Zveřejněno: pondělí 16. březen 2015 20:52 Napsal Vojtěch Pacík

Vážení kolegové a studenti, srdečně Vás zveme na slavnostní fakultní kolokvium konaného u příležitosti oslavy 60. výročí založení naší fakulty, které proběhne 18. 3. 2015 od 15:30 v posluchárně B103 (viz vyhláška). Půl hodiny před zahájením přednášky se bude tradičně podávat čaj a káva.

Hostem bude Prof. RNDr. Ivo Kraus, DrSc., FEng., dr. h. c. s přednáškou na téma "Od objevu radioaktivity k založení Fakulty technické a jaderné fyziky."